Atypické žalúzie a netradičné tienenie

1545x

Už z významu slova atypia si vieme predstaviť vzor, ktorý nemá svoju pravidelnosť alebo má istú odchylnosť. Dnes už sa atypické tvary dajú spozorovať na každom rohu. Vo vašej domácnosti ste možno išli cestou, kedy ste si zvolili neobvyklé, nepravidelné okná. V takomto prípade by sme vám chceli povedať, že aj takéto rôzne tvary sa dajú zatieniť. Či už spomenieme klasické avšak atypické žalúzie, plisse alebo dokonca aj vonkajšie žalúzie. Nižšie určite nájdete niečo podľa vašej chuti.

Atypické žalúzie

Žalúzie aj na šikminy

Pri týchto klasických žalúziách sa ani nenačakáte dlho na výboru spolu aj s montážou. Tento výrobok je taká zlatá stredná cesta s prijateľnou cenou. S týmto tienením tak isto dosiahnete celotieniace prevedenie. Ak nehľadáte nič špeciálne tak tento jednoduchý výrobok je pre vás, avšak aj pri tomto druhu máte na výber so širokej škály farebných prevedení.

Žalúzie dostať na každé okno. Toto klasické tienenie asi nikdy nevyjde z módy a vždy si nájde svojich favoritov.

Plisse – moderné luxusné a hlavne praktické

Tieto farebné roletky majú veľmi široký výber farebnej škály, od krikľavých po zemité farby, vzorové alebo plne zatemňujúce. Hodia sa priam všade – do kuchyne, pracovne, detskej izby ale aj do kúpeľne. Ani vás nemusí prekvapovať že sa na oblúkové okná perfektne hodia – pretože to vyzerá ešte oveľa lepšie ako na hranatých. Ale veď posúďte sami.

Prečítejte si tiež: Aké žalúzie do kúpeľne?

Vertikálne žalúzie pre väčšie okná

Tento tieniaci produkt sa hodí najviac do izieb, kancelárií a miestností s väčšími rozmermi okien. No a nie vždy sú tie väčšie okná v tvare štvorca či obdĺžnika. V nižšie priložených fotkách môžete vidieť atypické prevedenie tienenia aj pri tomto druhu interiérového tienenia.

Potrebujete sieťovinu v netradičnom tvare?

Tienením sme stále neskončili. Čo keby sme Vám povedali, že aj vaša sieťka na dvere či okno sa dá vyrobiť v tvare aký si otvor žiada? Veď presvedčte sa sami:

A to ani zďaleka nie je všetko! Ak vás šikminy a atypické tvary zaujali tak si prečítajte viac aj tomto článku – Vonkajšie žalúzie a šikminy? kde sa dozviete, že dokonca aj vonkajšie žalúzie nie je problém vyrobiť na netradičné tvary okien.

Čo k tomu dodať? Ako ste si mohli podľa fotiek všimnúť neodradia nás žiadne tvary okien a vždy sa snažíme niečo vymyslieť. Ak sa to dá a technicky je do funkčné ideme do toho!