V prípade ak ste zručný kutil, objednajte si siete proti hmyzu bez zamerania a montáže. Doručenie na dobierku, alebo osobný odber.

Radovan Vitek

Chcem klasickú sieť na okno

Ak vám stačí klasický pevný rámik, uchytenie bez vŕtania do okna, toto je sieť presne pre vás. Jej použitie je rôznorodé, od klasických plastových okien, cez drevenené eurookná až po moderné hliníkové okná takzvaný BEZRÁMOVÝ systém. Nie je však jedno, aký typ rámu sa použije, nakoľko na každý typ okna sa používa iný profil. Cena samozrejme závisí hlavne  od vášho okna, preto pri nacenení je vhodné doplniť o aké okno sa jedná, aby nedošlo k nedorozumeniu a nedostali ste od nás cenovú ponuku na sieťku, ktorá u vás nejde namontovať.

 • uchytenie bez vŕtania do okna
  uchytenie pomocou obrtlíkov o rám okna
 • anti-alergická sieťovina
  nepostrádateľný typ siete pre alergikov
 • hliníková sieťovina proti hlodavcom
  ideálne pre pivnice a priemyselné objekty
 • ATYP - oblúk aj šikmina
  čo dodať, sme špecialisti na atyp riešenia 🙂
 • praktickosť
  mimo sezóny zbytočne na okne znižuje prestup svetla do miestnosti
 • skladnosť
  ak ju aj ľahko zvesíte z okna, ťažšie nájdete miesto hlavne v menšom byte

Chcem sieť na dvere otváracie

Dverová sieť proti hmyzu v pevnom prevedení je najrozšírenejším typom sieťky u nás. Ak si nájdete kvalitného výrobcu tak sa jedná naozaj o produkt, ktorý vám bude slúžiť po celé roky svojej životnosti. Základom je kvalitný rám, ktorý aj pri väčších rozmeroch drží svoj tvar ak sa s ním správne zaobchádza. V poslednom období často osádzame do dverovej siete prechod pre rodinného maznáčika, či sa jedná o psíka, alebo mačku.

 • bezúdržbová prevádzka
 • Prechod pre psíka\mačku
 • PET-SCREEN sieťovina
 • ATYP šikmina
 • zostáva na dverách aj v zime
 • nevhodná pre menšie balkóny

Zameranie sieťok proti hmyzu

Ako si zameriam okno alebo dvere?

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak si zmeráte svetlosť otvoru, t.j. ak otvoríte okno alebo dvere, zmerajte otvor, ktorý vám vznikol.

Pre presnejšiu cenovú ponuku potrebujeme od vás:

1, šírka x výška otvoru

2, farbu rámu

3, aké máte okno (plastové eurookno, hliníkové bezrámové)

Návod na používanie - OKENNÁ SIEŤ

Pevná sieť okenná nevyžaduje žiadnu údržbu stáva sa súčasťou okna. Pri montáži vám technický pracovník ukáže, ako je možné si sieť demontovať v prípade údržby.

Návod na používanie - DVEROVÁ SIEŤ

Sieť dverovú sa otvára uchytením o stredný profil v tvare S, v prípade ak stredový profil nemáte tak madlami namontovanými z obidvoch strán. Sieť sa zatvára sama za pomocou samozatváracích pántov. Je potrebné dohliadnuť na to, aby sa dvere zatvárali z primeranej vzdialenosti, v opačnom prípade môže dôjsť k poškodeniu PVC magnetov, alebo môže dôjsť k vyskočeniu samozatváracích pántov. Natiahnutie pružiny na pánte je pomerne jednoduché, v prípade ak takáto situácia nastane, napíšte nám a mi vám zašleme inštruktážne video, ako si natiahnuť pánt na dverách.

Údržba pevnej siete

Údržba je pomerne jednoduchá, ideálne je možné sieť povysávať vysávačom, alebo po demontáži je možné sieť vysprchovať prúdom vody. Nepoužívajte chemické prípravky, inak vám sieťovina môže zostať "fľakatá".