Objednávka odbornej konzultácie

Bez hmyzu SK s.r.o.

Poradenská - servisná služba je pre vás ak:

 

 • 1
  Nemám čas na posielanie dopytu
  Nemáte čas niečo merať a chcete si nechať poradiť priamo na mieste.
 • 2
  Potrebujem pozáručný servis vonkajších žalúzii, roliet, vertikálnych žalúzii, sietí proti hmyzu
  Objednáte si servisný úkon, technik príde, preverí skutočný stav, prípadne ako to nie je možné preveriť na mieste, zoberie tovar do servisu a následne vám spracujeme cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, ide produkt na servis, ak nie, vrátime vám váš tovar v pôvodnom stave.
 • 3
  Vôbec neviete, co by ste chceli
  Ak máte len predstavu čo chcete vyriešiť a netušíte aké máte možnosti, nechajte si navrhnút technické riešenie presne podľa vašich požiadaviek. Prídeme, zameriame a navrhneme najvhodnejšie technické riešenie.
 • 4
  Idem stavať - rekonštruovať
  Táto služba je pre vás ak si chcete byť istí, že v procese výstavby na niečo nezabudnete. ▶ Ako pripraviť elektroinštaláciu?, ▶ Ako pripraviť podomietkovú predprípravu pre vonkajšie žalúzie či rolety? ▶ Zatepľujem dom a chcem aj markízu. ▶ Častým príkladom je osadenie vonkajších žalúzii a dodatočne osadiť siete proti hmyzu býva veľakrát neriešiteľný problém.
 • 5
  Chcem poradenstvo ZDARMA
  Je vaše! 😉 V prípade ak si objednáte zamerané produkty alebo pozáručný servis, bude vám suma 50€ odrátaná z konečnej ceny zákazky.

LETO 2022

Z dôvodu enormného nárastu objednávok na technické poradenstvo je potrebné počítať 10-15 dňovou čakacou dobou po úhrade tejto služby. Ďakujeme za pochopenie.

OBJEDNÁVKA

 

Naša služba je v prípade objednávky zameraných produktov ZDARMA a suma 50€ vám bude odrátaná z konečnej ceny zákazky. Garancia platí 60 dní od zamerania.

referencie
Ďakujem zo odborné poradenstvo, dlho som zvažovala platenú službu, ale keďže som sa nevedela rozhodnúť či sa bude dať sieť vôbec osadiť do šikmmých okien, nakoniec sme našli kompromis a sieťku už mám doma :-). A.H.
Andrea HZálesie
Priznám sa že ak by nebolo manželky, ešte by sme nemali žiadne vonkajšie žalúzie, ale nakoniec som rád, že nám prišiel p.Vitek zamerat otvory a som spokojný. Nakoniec som rád že sú z toho aj siete proti hmyzu. Skvelá práca, ďakujem.
M. V.Bratislava

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám  na info@bezhmyzu.sk alebo volajte na 0940 642 246.

Sme tu pre vás.