Vonkajšie žalúzie a šikminy?

Ako vyriešiť takýto problém? Vonkajšie žalúzie šikmina, prípadne oblúk, ide to vôbec dokopy? Je to vôbec technicky možné? Aj mi sme sa pýtali samých seba, ako vyriešiť nášho zákazníka tak, aby bol spokojný.

Výsledkom nášho niekoľko ročného vývoja sme konečne našli riešenie a prichádzame s úplne novým produktom a tým je Z90-SLNOLAM. Vo svete existuje niekoľko podobných riešení, ale ani jeden nevie využiť u nás najčastejšie používanú lamelu v tvare Z90, Tieto lamely sú najčastejšie nami montovaným tienením a s kvalitnými žalúziami vytvárajú dokonalé prostredie a dizajn.

tvrdá práca za počítačom 🙂

Pridaná hodnota Bez hmyzu SK v atypoch sa nestrácame…

Preto sme sa rozhodli využiť kvalitné Holandské komponenty a spojiť ich s nami vyvinutými komponentami. Počas pandémie sme testovali, vyrábali a skúšali nové druhy a typy, nakoniec sme ich úspešne otestovali a výsledok je už tu… Z90-SLNOLAM.

Máme veľkú radosť a veríme že budú dlho slúžiť. V čom sú výnimočné? Nie je to statický slnolam, ktorý sa nahodí a viac sa s ním nedá pohnúť, ale Z90-SLNOLAM sa dá jednoducho naklápať a navyše je ho možné vyrobiť z rovnakých lamiel ako má väčšina majiteľov namontovaných vonkajších žalúzii. Z našich skúseností zo 100 montáží pripadá 99 montáží práve z lamiel Z90.

Žalúzie SLNOLAM – ATYPY:

V prípade ak vás Z90-SLNOLAM zaujal, neváhajte nás kontaktovať.