Markízy na balkón výsuvné

Výsuvných markíz a technických možností je veľa a každá zákazka je jedinečná, preto každú objednávku "šijeme" presne pre potreby zákazníka.
Radovan Vitek

VÝSUVNÉ MARKÍZY NA BALKÓN

Aj na balkóne chceme mať príjemný tieň... Samozrejme žiadny problém. pre balkónové markízy. Komfortom sa vyrovná markíze na terasu s tým rozdielom, že balkónovú markízu nevysúvate do priestoru, ale markíza je opatrená bočnými nohami, kotré zabezpečujú lepšiu stabilitu a splnia všetky požiadavky na tienenie samotného balkónu.

Samozrejme nie je žiadny problém použiť klasickú výsuvnú markízu aj na balkón, ak si to vyžaduje technické riešenie a priestor, bez problémov sa osadí výsuvná markíza aj tam.

NOVINKOU v našej ponuke je markíza balkónová osadenie bez vŕtania. Takáto markíza je osadená medzi rozpery, ktoré fixujú markízu na vašom balkóne, alebo aj inom prístrešku.

 • rôzne technické riešenia
 • veľký výber látok a typov
 • komfort
 • ochrana
  markízy je potrebné chrániť pred silným vetrom, viete to vypustiť z hlavy po inštalácii veterného čidla...
 • neslúži ako ochrana pred dažďom
  iba v prípade ak máte PVC látku určenú pre takéto použitie

Návod na zameranie

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak nám zašlete nasledujúce informácie

1, šírka x výsuv
2, uchytenie strop\stena
3, ovládanie manuálne\elektrika
4, zateplená stena ÁNO\NIE

Návod na používanie

Markíza sa používa veľmi jednoducho, kľukou sťahujeme, alebo zaťahujeme výsuv, v prípade elektriky diaľkovým ovládačom vyťahujeme a zaťahujeme výsuv markízy. Markízu je možné ponechať v akejkoľvek polohe. V prípade silnejšieho vetra markízu z bezpečnostných dôvodov stiahneme. Takisto ak odchádzate z domu, vždy skontrolujte, či je markíza zatiahnutá, nikdy neviete, či sa nepriženie nejaká búrka či silný vietor. To neplatí v prípade ak máte nainštalované veterné čidlo, alebo viete markízu ovládať na diaľku mobilným telefónom.

Údržba

Kvalitné markízy sú bezúdržbové, maximálne je možné občas premazať spoje konštrukcii, o látku nie je potrebné nijakým spôsobom dbať. V prípade znečistenia stačí vystriekať látku tečúcou vodou bez pridaných chemických prostriedkov. Ak príde látka markízy do kontaktu s vodou, je potrebné nechať látku vysušiť až následne je ju možné zrolovať.

MONTÁŽ realizujeme:

 • Bratislavský kraj
 • Trnavský kraj
 • Rakúsko, okolie Viedeň
 • Maďarsko, okolie Rajka

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodávka kuriérom.

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku zdarma

Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu