Sieťky proti hmyzu

Vždy existuje nejaké riešenie pre osadenie sietí, je potrebné však nájsť kompromis medzi technickým a estetickým riešením.

V prípade, ak si nie ste istí pri výbere typu siete proti hmyzu, môžete využiť naše profesionálne technické poradenstvo.

Radovan Vitek

SIETE PROTI HMYZU NA OKNO A DVERE

Sieťky proti hmyzu - pevné

Ide o klasické siete proti hmyzu v pevnom ráme. Sú ideálnym riešením, ak hľadáte dlhodobú investíciu, a to vďaka svojej dlhej životnosti. Pri okenných sieťkach nie je nutné vŕtanie do samotného okna, keďže sa osadzujú sa na obrtlíky.

Dvere je možné obohatiť o prechod pre zvieratá, prípadne petscreen sieťovinu zabraňujúcu poškodeniu.

Sieťky proti hmyzu - rolovacie

Sú populárne najmä vďaka praktickému vzhľadu. Plusom je možnosť doplnenia o box, v ktorom ich môžete uskladniť v prípadoch, ak ich nepotrebujete. Takto predĺžite ich životnosť. Rolovaciu sieť proti hmyzu je možné využiť na strešné okno, malý balkón prípade v priestoroch, kde ju nepoužívate na stálo a vyžadujete jednoduché odpojenie.

Sieťky proti hmyzu - plisse

Tento typ siete proti hmyzu sa vyznačuje elegantným vzhľadom a dizajnom. Sú vhodné pre každé dvere či okná. Ideálne pre zákazníkov, ktorí si potrpia na vyšší štandard vzhľadu ich domácnosti. Skvelý výber pre majiteľov veľkých bezbariérových dverí. Poslúžia vám v prípadoch, ak vlastníte bufetové okno a potrebujete skĺbiť vetranie s podávaním jedla či nápojov.

Patríte medzi alergikov?
Patríte medzi alergikov?

Tento zdravotný problém trápi aj MŇA. Každý bojovník proti alergii dobre vie, čo všetko to obnáša. Práve preto sme hľadali riešenie, ako nám zlepšiť každodenný život. Neváhajte a informujte sa u nás, aké možnosti máte pri kúpe alergických sietí proti hmyzu. Ak nám pošlete informácie, akým typom alergie trpíte, spoločne dokážeme vybrať správny typ.

Alergik vďaka nekomfortným príznakom veľmi spoľahlivo a rýchlo spozná, kedy začne kvitnúť všetko okolo.

Kvalitné sieťoviny tohto typu dokážu zachytiť až 99% zrniečok peľu. V rámci nich využívame tie najkvalitnejšie membrány, ktoré sú schopné eliminovať najjemnejšie častice výfukových plynov.

Ochráňte svoj domov antialergickými sieťami proti hmyzu od Bez hmyzu SK.

Siete proti hmyzu okenné aj dverové sú praktickým doplnkom každej domácnosti aj priemyselných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a drobnými hlodavcami. Pri správnom výbere typu sieťky perfektne ochránia vaše priestory a navyše svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom nijako nenarušujú celkový dojem z priestorov.

  • kvalitná rokmi overená sieťovina
  • rámy výlučne z extrudovaného hliníku
  • široká farebná škala RAL
  • rôzne možnosti drevoimitácii
  • antialergická sieťovina
  • prechod pre psíka či mačku
  • osadenie pod vonkajšie žalúzie
  • ATYP šikmina aj oblúk