Sieťky proti hmyzu

Vždy existuje nejaké riešenie pre osadenie sietí, je potrebné však nájsť kompromis medzi technickým a estetickým riešením.

Nie si náhodou alergik?
Nie si náhodou alergik?

Lebo ja ÁNO.... Každý kto bojuje s alergiou, tak vie presne aké s tým súvisia problémy. Hlavne z tohto dôvodu sme hľadali riešenie, ako pomôžeme aj ostatným. Informujte sa aké máte možnosti a zašlite nám svoj dopyt pre alergické siete proti hmyzu.

Alergik pozná kedy sa necíti komfortne a kedy že už niečo začína kvitnúť. 

Kvalitné sieťoviny dokážu zachytiť zrniečka peľu na 99% a tie najkvalitnejšie membrány dokážu zachytiť dokonca aj tie najjemnejšie častice výfukových plynov... 

Ochráňte si domov antialergickou sieťkou proti hmyzu.

V prípade ak máte predstavu o type vašich sieťok, vyberte si jednu z možností. V prípade ak nemáte predstavu, môžete využiť naše technické poradenstvo.

Radovan Vitek

SIETE PROTI HMYZU NA OKNO AJ DVERE

Sieťky proti hmyzu pevné

Klasické sieťky proti hmyzu v pevnom ráme, ideálne riešenie pre dlhú životnosť. Okenné sieťky nie je potrebné vŕtať do okna, osadenie na obrtlíky. Dvere je možné opatriť prechodom pre psíka, prípadne petscreen sieťovinou zabraňujúcou poškodeniu.

Sieťky proti hmyzu rolovacie

Praktický vzhľad a možnosť schovania do boxu ak sieť nepotrebujete, taká je rolovacia sieť proti hmyzu. Rolovaciu sieť je možné využiť na strešné okno, na malý balkón, prípadne všade tam, kde sa vyžaduje rýchle odpratanie sieťky, ak ju nie je treba.

Sieťky proti hmyzu plisse

Elegantný vzhľad a dizajn, také sú plisse siete vhodné pre každý typ okna či dverí. Ak máte veľké bezbariérové dvere, toto je riešenie určené presne pre vás. Rovnako sa tak s obľubou využívajú na okná ako takzvané bufetové okno, keď vetráte a zároveň potrebujete podávať kávu či maškrty cez okno.

Siete proti hmyzu okenné aj dverové sú praktickým doplnkom každej domácnosti aj priemyselných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a drobnými hlodavcami. Pri správnom výbere typu sieťky perfektne ochránia vaše priestory a navyše svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom nijako nenarušujú celkový dojem z priestorov.

  • kvalitná rokmi overená sieťovina
  • rámy výlučne z extrudovaného hliníku
  • široká farebná škala RAL
  • rôzne možnosti drevoimitácii
  • antialergická sieťovina
  • prechod pre psíka či mačku
  • osadenie pod vonkajšie žalúzie
  • ATYP šikmina aj oblúk

Nemám čas, nechám si poradiť

Technické poradenstvo
50 €
na mieste zhodnotíme aktuálny stav
zameriame a spracujeme cenovú ponuku
V prípade ak si objednáte navrhnuté riešenie, máte túto službu ZADARMO, čiže sa Vám suma 50€ odráta z konečnej ceny zákazky.