Kto nevidel a nevyskúšal si aktuálne vonkajšie rolety a ich vyhotovenie, bude prekvapený ich vzhľadom a kvalitným spracovaním.
Radovan Vitek

VONKAJŠIE ROLETY

Poznáte vonkajšie rolety z minulosti? Zabudnite na to, čo si pamätáte z tohto obdobia. Staré rolety, prípadne plastové rolety sa vždy spájajú s veľkým rámusom pri používaní. Moderné celo hliníkové rolety predstavujú vysoký stupeň tienenia, ochrany a bezpečnosti.

Vyznačujú sa výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami nielen počas leta, keď odrážajú slnečné žiarenie, ale rovnako tak kvalitne ochránia aj vás priestor v zime, keďže kvalitné rolety majú lamely zateplené PUR penou. Rovnako poskytujú zvýšenú bezpečnosť hlavne s použitím elektrického ovládania, manuálne naopak je možné osadiť bezpečnostnou automatickou západkou, ktorá ochráni váš priestor pred neželanými návštevníkmi. 

Je jedno, či si vyberiete pod omietkové prevedenie, pred-okenné, vždy s prehľadom splnia požiadavky, ktoré sa od nich očakávajú. Široké príslušenstvo je samozrejmosťou. Ovládanie manuálne, elektrické iphone.

 • úspora energii
 • vysoký stupeň ochrany
 • príslušenstvo
  elektropríslušenstvo, čidlá, smart-home systém
 • komfort
  znižujú úroveň hluku z vonkajších priestorov
 • nejde naklápať lamely ako pri žalúziách

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Návod na zameranie

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak nám zašlete nasledujúce informácie

1, šírka x výška otvoru
2, prevedenie podomietkové\pred okno
3, ovládanie
4, predpríprava na okne? ÁNO\NIE

Návod na používanie

Vonkajšie rolety sa ovládajú podľa dodanej konfigurácii buď manuálne šnúrou, prípadne elektrickým ovládaním, jedna strana smerom nadol a naopak. Nie je vyžadovaná žiadna technická zručnosť, v prípade ak sa používajú elektrické rolety niekoľko-krát po sebe, môže dôjsť k aktivovaniu tepelnej poistky, je to pre prípad, ak by sa s nimi hrali napríklad deti. Nie je to žiadny problém, je potrebné počkať, kým sa tepelná poistka ochladí a žalúzie je možné opäť používať.

Údržba

Vonkajšie rolety je možné vysprchovať hadicou, prípadne VAPkou s miernym tlakom, prípadne je možné mäkkou handričkou a neagresívnym saponátom čistiť lamely roliet

MONTÁŽ realizujeme:

 • Bratislavský kraj
 • Trnavský kraj
 • Rakúsko, okolie Viedeň
 • Maďarsko, okolie Rajka

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodávka kuriérom.

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku zdarma

Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu